Tüm Kategoriler
Sepetim

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

 
 
 

 

 

TEDARİK: Meyve ve sebzeleri öncelikle köylü üreticilerden ve kontrollü tarım yapan tedarikçilerden temin eder, uzmanca bir araya getirir ve en doğal şekliyle müşterilerimize sunarız.

 

 

SIKIM: Sapları ve çekirdekleriyle sıkar, lifler ve kabuklarındaki vitamin ve mineralleri koruruz. Cold Pressed dediğimiz yüksek basınçlı press sistemi ile sıkar blended ürünler dışında devirli sıkma veya karıştırma işlemi uygulamadan meyve sebzelerin posa ve lifleriyle birlikte suyunu çıkarırız.

 
 

 

 

 GERİ DÖNÜŞÜM: Çıkan posalarımızı Kayseri Endürlük ve Kıranardı'ndaki çiftliklerde yem olarak değerlendirir, doğadan geleni yine doğaya kazandırmaya çalışırız. Bazı posalardan atıştırmalık ürünler  elde ederiz.

 

 

 

 

DOĞALLIK: Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi ve ilave şeker kullanmayız.

 juice planet sürdürülebilirlik
 

 

AMBALAJLAMA: Ürünlerimizi soğuk zinciri bozmadan şişeler, tüm ambalaj ürünlerinde insan ve doğaya zararsız, en sağlıklı seçenekleri kullanmaya özen gösteririz. Ürünlerimizi PE Polietilen olarak bilinen ve içinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmayan en güvenli ambalaj malzemelerinden üretilen şişlere doldurur, barkod sistemi ile kayıt altına alırız.

 

 

 

MUHAFAZA: Meyve sebzelerimizi soğuk ortamda sıkar, tüketim anına kadar soğuk zinciri koruyarak besin değerlerini korumalarını sağlarız.

 

 

 

SEVKİYAT: Özenle paketlediğimiz ürünlerimizi, şimdilik sadece İç Anadolu ve civar şehirlere soğuk zincir kargo ile göndeririz.