Tüm Kategoriler
Sepetim

Sosyal Sorumluluk

                                 

SAĞLIKLI BESLENME BİLİNCİ
Okullarda, şirketlerde, AVM’ lerde insanlarla bir araya gelip sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmelerini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Özellikle okullarda diyetisyen ve uzmanlarımızla eğitimler, paneller düzenliyor bu sayede genç kuşakların sağlıklı beslenme bilincini artırarak obezite tehlikesi karşısında önleyici ve sorumlu bir strateji yürütmeye çalışıyoruz.

 

DOĞAL DÖNÜŞÜM
Bazı posalardan atıştırmalık ürünler elde edebiliyoruz. Ayrıca havaların çok soğuk olduğu dönemlerde posalarımızı Kayseri Endürlük - Kıranardı Kırsal alanında, hayvanların beslenmesi için, açık doğaya bırakıyoruz.

 

SOKAK HAYVANLARI
Talas Belediyesi ile ve bağımsız hayvan severler ile işbirliği içinde hayvan dostlarımızın korunması ve sağlığı için çalışmalar yürütüyoruz. Posa dışında, bu amaçla satışı duyurulan ürünlerden elde edilen dönemsel/kampanya gelirlerinin ilgili kişi veya kuruluşlara aktarımı ya da doğrudan mama alımı gibi destekler veriyoruz.

 
 

YARDIMLAŞMA İŞBİRLİĞİ
Bağış yerine daha çok sürdürülebilir iyileştirme projelerini benimsiyoruz. Bu amaçla bir çok STK ve Dernek, platform ile dönemsel yaptığımız projelerde yer almaktan gurur duyuyoruz.  Çocuklarımız, eğitim gereksinimi olan kişi ve bölgeler, çevre ve doğal kaynakların korunması, insan hakları, kadınlarımızın topluma kazandırılması, dezavantajlı bireylerin hayatına pozitif katkı sunulması gibi çeşitli dallarda çalışan her türlü kuruluşla yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalar ile farkındalığı artırmayı amaçlıyoruz.