Tüm Kategoriler
Sepetim

Cleance Nasıl uygulanır?

ARIN. DENGELE. YENİDEN BAŞLA.

Nerde o eski yiyecekler, içecekler.. Büyüklerimiz her şeyin en doğalını eker dikerdi ve en lezzetli en sağlıklı yiyeceklerle beslenirdi. Ancak bugün bizler hayatın hızına yetişmeye çalışırken fark etmeden işlenmiş gıdalar tüketir hale geldik. Yediğimiz her üründe birçok katkı maddesi, ilaç kalıntısı, yapay tatlandırıcı, renklendirici ve toksinler yer almaya başladı. Bunlar bizim vücudumuzda biriktikçe halsizlik yorgunluk ve hastalıklar bizler için kaçınılmaz son haline geldi.

Bugün kendiniz için güzel birşey yapın! Juicetifleyin! Özel ambalajında taptaze ve her zaman lezzetli ürünlerimizle keddinizi ödüllendirin. Farkı göreceksiniz!

 

JUİCETİF'LENEN BİR GÜN

8 A.M.

Yeni Güne Merhaba! Derin bir nefes al, esne ve Ödem Kovan Juicetif ile sabaha saf, temiz ve huzurlu başlamanın zekvini çıkar. Yeşillikler vücudunuzu güçlendirirken, lime ve limonun ferağlığını yaşayın. Zencefil ve koyu yeşil yapraklı sebzeler sayesinde arındıran toksin temizliği başlasın (Su içmeyi de unutmayın!)

10 A.M.

Enerji Deposu Juicetif ile tüm gün hiç durmadan dans etmeye var mısın? Bu şişedeki pancarlar kanı temizlemeye yardımcı olacak, derotu metabolizmanızı hızlandıracak. İçiniz kıpır kıpır.. yerinizde duramayacaksınız. Tüm gün ihtiyacınız olan enerji işte burada! (Su içmeyi unutmayın!)

1 P.M.

Acıktınız mı susadınız mı? Emin olun. Bazen iştahımıza dur demek için sadece susuzluğumuzu gidermek yeterlidir. İşte tam da bu arada   İştah Kapatan Juicetif  yanında! Sıvı ihtiyacınızı karşılamak, karaciğerinizin arınmasına yardımcı olmak, sindiriminizi kolaylaştırmak için menünüzde..  (Su içmeyi unutmayın)

3 P.M.

Ah işte en tehlikeli saatler de geldi. Tatlısız yapamayanlar burada mı? Hadi o zaman 'dengeleme' vakti geldi. Özel sütlerle enfes orman meyveleri buluştu. Kaju ve chia ile herkes Bağışıklık Artıran Juicetifte kendini buldu. Keçiboynuzu tozu vücut direncimizi artırırken yüzümüzü güldürdü. (Su içmeyi unutmayın!)

5 P.M.

İncelten Juicetif, sana göz kırpıyor, en keyifli yolculuk başlıyor. Artık aynalar sana seni en güzel sözlerle anlatacak. Ananastaki bromelin ile avakadodaki faydalı yağlar hepsi senin için en güzel nağmelerini dile getiriyor. İşte tam da bu anda hepsi seni söylüyor. (Su içmeyi unutmayın!)

7 P.M.

Yağ Yakımına Yardımcı Juicetif ile gün tatlı tatlı bitiyor. Toksinlerden arınıp yeni enerjik, zinde ve fit bir yaşama adım atıyorsun. İçindeki sese kulak ver 'Yeniden Başla!'. Doğaya, doğala, sevgiye ve huzura yeniden... VEE İŞTE FİNİTO!!

— JUİCETİF CLEANSE SETLER —

1 Gün
80 tl
  
2 gün
160 tl
  
3 gün
240 tl
 

— JUİCETİF CLEANSE FAYDALARI —